top of page

ZA NAMI SYLWESTER :)

 

Jeszcze raz dziękujemy Wam za wspólny czas! 

 

Pamiętajcie, że to nie musi być koniec. Jeszcze w styczniu organizujemy randkę małżeńską opartą na naszym  małżeńskim kompasie. Odbędzie się na żywo w parafii św. Tadeusza na Sadybie (Warszawa) jak również on-line dla tych, którzy mieszkają dalej. Informacje o temacie i dokładnym terminie prześlemy mailowo w najbliższym czasie.  

 

Chcielibyśmy upamiętnić nasz wspólny rekolekcyjny czas na dwa sposoby:

- wspólny katalog ze zdjęciami i filmikami

- katalog ze świadectwami - zachęcamy, by razem nagrać filmik (taki z telefonu), w którym podzielicie się tym, co było Was ważne i jak przeżyliście ten czas - dajmy sobie wartość i pomnóżmy czas łaski! Jest to też wzmacniające środowisko wzrostu.

Link do katalogów: TUTAJ - można oglądać i załączać filmy i zdjęcia. Zapraszamy, by zrobić to w tym tygodniu - tak by za tydzień można było już oglądać :)

 

Obiecany materiał z ID16:

W 1938 roku dwaj amerykańscy psychiatrzy, Horace Gray i Joseph Wheelwright, stworzyli pierwszy test osobowości oparty na teorii Junga, umożliwiający określenie dominujących funkcji w trzech, opisanych przez niego wymiarach: ekstrawersja-introwersja, percepcja-intuicja oraz myślenie-odczuwanie. Test ten stał się inspiracją dla innych badaczy. W 1942 roku, także na gruncie amerykańskim: Isabel Briggs Myers oraz Katharine Briggs zaczęły stosować swój własny test osobowości, poszerzając klasyczny, trójwymiarowy model Graya i Wheelwrighta o czwarty wymiar: ocenianie-obserwacja.

 

Zapraszam do wypełnienia testu ID16: https://www.idrlabs.com/pl/test.php

Wynik, który otrzymasz składa się z kombinacji 4 literek.

Administrator (ESTJ)

Adwokat (ESFJ)

Animator (ESTP)

Artysta (ISFP)

Doradca (ENFJ)

Dyrektor (ENTJ)

Entuzjasta (ENFP)

Idealista (INFP)

Innowator (ENTP)

Inspektor (ISTJ)

Logik (INTP)

Mentor (INFJ)

Opiekun (ISFJ)

Praktyk (ISTP)

Prezenter (ESFP)

Strateg (INTJ)

 

Tutaj znajdziesz ebooki z opisem danego wyniku. Warto zainwestować kilkanaście złotych w dokładny opis: https://sensus.pl/autorzy/laboratorium-dobrego-zycia/

Pozdrawiamy gorąco!
Ekipa SM
bottom of page